קורסי צלילה חופשית
APNEA הינה חברה בעלת וותק וניסיון רב בענף הצלילה החופשית. אנו פועלים בתחום ההדרכה בענף הצלילה חופשית בישראל משנת 2006. במשך תקופה זו הכשרנו בהצלחה אלפי צוללים; ביניהם צוללים מתחרים ושיאנים, דייגים מקצועיים וצוללים חופשיים חובבים בכל הרמות.
אנו מציעים מגוון רחב של קורסי צלילה חופשית ודיג בכל הרמות. כל הקורסים מתנהלים בהתאמה עם תקנות הלימוד של ארגוני הצלילה החופשית AIDA ואחרים המקובלות בכל רחבי העולם ומועברים על ידי מדריכי צלילה חופשית מקצועיים ומנוסים בלבד.
צלילה חופשית - צפה בווידאו
מיקום הקורס - ים סוף מול הים התיכון
קורסי צלילה חופשית זמינים היום בכל רחבי הארץ, לאורך חופי הים התיכון ובאילת לחופו של ים סוף. למרות הקרבה הרבה אל הים התיכון, רוב הצוללים בוחרים לעבור את קורס הצלילה החופשית שלהם דווקא באילת ממגוון רחב של סיבות, ביניהן;
תנאי הים משתנים ללא הרף לחופי הים התיכון, ולכן בעייתי לקבוע מראש מועד לקורס. קורסים בים התיכון נוטים להתפרס על פני מספר רב יותר של מפגשים, בהתאם לתנאי הים מאשר קורסים המתקיימים בים סוף. תנאי הים דמויי האקווריום שקיימים לחופי אילת הופכים את חווית הלמידה ליעילה, מהנה והרבה יותר רגועה.
הידעת?
החל מהקורסים הבסיסיים ביותר בצלילה חופשית תבצעו צלילות לעומקים של 20 מטרים ויותר. עומקים אלו זמינים במרחק שחיה קצרצר מהחוף בים סוף. זאת לעומת הים התיכון בו עומקים אלו נמצאים במרחק של מאות מטרים ולעיתים אף מספר קילומטרים מהחוף. משמעותה של עובדה זו הינה שחיה מרובה במהלך הקורס על מנת להגיע ולשוב מאתר הצלילה ו\או עלויות הדרכה גבוהות יותר עקב שימוש בכלי שיט.
בקיצור, אם הנכם מתלבטים בין שני המיקומים ויש באפשרותכם לבחור לעבור את הקורס שלכם באילת – הפסיקו להתלבט והרשמו לקורס צלילה חופשית באילת עוד היום! הים האדום מספק את תנאי הלימוד הטובים ביותר בישראל ומהווה מוקד משיכה לצוללים חופשיים מהארץ ומכל רחבי העולם; ללא גלים, עם ראות מדהימה למרחק של שלושים מטרים ואף יותר ועומק גדול בסמוך לחוף – אי אפשר לטעות.
שימו לב!
על מנת להבטיח את מקומכם בקורס מומלץ לתאם את הרשמתכם לפחות שבועיים מראש.
צלילה חופשית - צפה בווידאו
לקוחותינו מספרים
הקורס תרם לי יותר ממה שציפיתי בביטחון העצמי, בהכנת התנאים החיצוניים והפנימיים שבגופי. המדריך שלי לימד אותי המון ובצורה הטובה והרגועה ביותר. תודה!
מאור, קרית עקרון
ללמוד איך לעצור נשימה בתפוקה מלאה! המדריך לימד אותי איך ומתי לעצור את הנשימה ולנצל את ה-100% שלי כדי להישאר כמה שיותר זמן מתחת למים ! אני אגלה לכם משהו , הייתי מופתע מהיכולות שלי !!! וגם גילתי כמה תכונות על עצמי שבזכות הצלילה חופשית אוכל לשפר אותם . כבוד למדריך, המון תודות !
סימון, קרית גת
קורס נהדר שקידם אותי יפה מאד. אני מרגיש שמיליתי את רצוני מהקורס ואני מרוצה מאד - תודה!
טאהר, טייבה